Achjo...

26. července 2011 v 17:58 | Sharrie
Ani nevím kam to video mám vůbec zařadit... Neustále na internetu narážím na komentáře a videa, která zesměšňují a nebo urážejí Anette a popravdě už mě to vážně nebaví číst a ani se na to koukat. Pořád lidi omývají tu samou věc dokola, dokola a dokolečka, že Tarja byla lepší. Popravdě můj názor je takový, že ano Tarja je vynikají zpěvačka,ale sakra Anette taky! Jejich hlasy jsou krásné a nenahraditelné. Myslím, že lidé by si měli uvědomit kdo je tady vlastně ten špatný. Ať si zkusí nastoupit do Nightwish a odzpívat všechny jejich písně a pak se uvidí jaký nátlak snesou, který na ně budou vyvíjet fanoušči. Anette nemůže za věci, které se v Nightwish stali a tak si myslím, že lidi by měli se svými "chytrými" připomínkami
už přestat. Ona si to nezaslouží...! A to je taky jeden z důvodů proč vznikl tento web.
více v celém článku...

Tady jsou videa, která jsem našla. To první nese název "Anette Olzon Pop" a to druhé "Anette Olzon Fragile"u kterého je jasně vidět, že to dotyčný dělal od srdce. K tomuto videu autorka napsala:
"I made this video after Anette was rushed in to a hospital due to severe illness=flue. It happened on Nightwish's north American tour fall 08. Tuomas described Anette feeling down both mentally and physically. Luckily she got better. Everyone is a bit fragile sometimes. :)" .
Překlad:
"Udělala jsem toto video krátce po převozu Anette do nemocnice v důsledku závazné nemoci. Stalo se tak v Severní Americe na turné Nightwish v roce 2008. Toumas popsal Anettin stav, že se jak psychicky tak fyzicky zhroutila. Nastěstí vše dobře dopadlo. Každý se někdy cití křehký..." 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ewe Ewe | 26. července 2011 v 18:18 | Reagovat

Bohužel si myslím, že se o tom bude mlet dokola pořád, možná ne v tak veliké míře, ale bude... Je to historie a tu nezměníme, tak nevím proč to řešit. :-) Asi si někdo naivně myslí, že když se o tom bude pořád mluvit a rýt do Anette, že se Tarja vrátí a bude všechno jako dřív. :D
Každopádně Anette je velice optimistická osoba a je velice silná, sama ji obdivuju. Takových lidí, kteří po ní dřív (možná i teď) házali rajčata si nevšímá, bere všechno s optimismem, to se mi na ní líbí. Anette jsi dobrá! GO! :-D

2 Missy Missy | Web | 26. července 2011 v 21:08 | Reagovat

Jsou to hlupáci, nic jiné říct nemůžu. Když mají chuť nimrat se v záležitostech starých tolik let, ať to dělají. Já si myslím, že většina se smířila a z jedné kapely má najednou dva interprety, což je přece úžasné! Nikdo ''fanoušky'' nenutí poslouchat Anette naživo. Deska Dark Passion Play patří určitě svou instrumentálností a profesionálností k nejlepším počinům NW a upřímně musím říct, že si v albu neumím představit Tarju. Je to postavené na hlavu, ale lidi jsou takoví. Neumí si zvyknout na změny. Kdyby odešel Marco, Emppu nebo kdokoliv jiný, nikdo by to pomalu ani nezaregistroval. Anette je svá a to je dobré. Jinak jak všichni říkají, že se Anette neumí oblékat jako metalová zpěvačka... Ať se podívají třeba na Simone z Epicy... ta taky nosí květinkované šatečky nebo puntíky a nikomu to nevadí!!! Ehm, jsem se trošku rozepsala, ale tohle téma mě vždycky rozohní.

3 Ewe Ewe | 27. července 2011 v 10:25 | Reagovat

[2]:
Souhlasím se vším! :-)

4 PITRIS PITRIS | E-mail | Web | 30. července 2011 v 19:20 | Reagovat

Je blbost porovnávat dvě nebo i víc zpěvaček v jedné skupině.Někomu se prostě líbí jedna,druhému druhá...Pokud se mi nelíbí,tak tu skupinu už neposlouchám a nekritizuju zpěvačku.\stává se že když se vymění zpěvačka,přitáhne spoustu nových fanoušků. ;-).Zrovna tak to platí i u zpěváků,kytaristů... ;-)  ;-)  ;-)

5 Keiti Keiti | 13. srpna 2011 v 17:15 | Reagovat

Anette je velká osobnost,vůbec si nedovedu představit čemu musela čelit od "taky" fanoušků.Sice i teď po 6letech se najdou rýpalové,ale Anette jasně ukázala,že je v NW oprávněně.Je to takové sluníčko na rozdíl od ledové královny.Ale obě zpívají výborně,každá jinak,každá má svoje přednosti a to je dobře.Taky jsem si zpočátku nějak nemohla zvyknout,ale čím víc jsem poslouchala Anette,tak si mě získala.Škoda,že se nedaří nahrát své solové album,Fakt ty písničky co jsou k na Myspace a třeba Angel,There Will Come A Day,ty mám moc ráda.Její hlas je moc krásný.Třeba se dočkáme,až malý Nemo povyroste.

6 Deep Ocean Deep Ocean | Web | 30. srpna 2011 v 20:54 | Reagovat

Také jsem se nad tímto tématem na svém blogu zamýšlela a jen ve zkratce, také mi trvalo než jsem po odchodu Tarji přišla Anette na jméno, myslím si že dost možná z principu jsem Anette neměla ráda, byl to přece podraz na Tarju a ona je tak úžasná...nicméně si mě Anette získala, chvíli to trvalo, ale sakra proč by měla být Anette špatná zpěvačka? protože nezpívá operně?! A v tom je zakopaný pes, podle mě je dobře že se kluci z NW nesnažili za každou cenu sehnat operní pěvkyni, tohle prvenství oprávněně nechali Tarje. Anette je skvělá svým vlastním způsobem, je úplně jiná než Tarja ( ne horší) mám je ráda obě...obě neodmyslitelně patří k NW stejně jako Tuomas, Emppu, Jukka, Sami nebo Marco. :-)

7 Jéňa Jéňa | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 6:57 | Reagovat

Docela jsem o tom četl a souhlasím s tebou....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama