Duben 2012

Nightwish - Imaginaerum Teaser

24. dubna 2012 v 17:42 | Sharrie |  News
Konečně jsme se jako fanoušči dočkali ukázky na film Imaginaerum! Já osobně jsem z toho trochu jak se říká rozjařená, protože v těch ukázkách to vypadá perfektně, ale na jednu stranu tam skoro nic není :D Ale nebudu odrazovat podívejte se sami ;-)
Další info ohledně koncertu v Praze a vlajky

22. dubna 2012 v 18:51 | Sharrie |  Projekty
Jelikož jsem opravdu netušila jaký bude mít můj nápad o vlajce úspěch, tak jsem se rozhodla ještě upřesnit některé informace. Spousta z vás mě zahrnula otázkami a tak vás sem píšu odpovědi na ně. Mimochodem beru si také svůj památeční sešit s podpisy, takže pokud se nebudete zlobit hodíte mi ještě svůj autogram tam, abych měla na vás památku ;)

Blackmola se ptá: Jak moc ráno tam plánuješ čekat?
Z mého rodného města budu vyjíždět v 8.10 hod. a v Praze bych měla být okolo 10. Chci si ještě zaskočit na Václavák pro oběd v Mekáči a kafe ve Starbucks, takže k aréně dorazím přibližně okolo 11 hodiny a tam budu až do večera než nás pustí do ráje. Naštěstí už jsem si zjistila čím se tam přesně jede, protože s pražským metrem nikdy nebudu kamarádit :D Jinak už jsem u Tesla arény byla, když jsem v říjnu hned vedle v Incheba aréně byla na koncertě Within Temptation.
A další halda lidí říká, že se mě pokusí najít.
Budu tam někde sedět a čekat na vás. Vlajku budu mít celou dobu vystavenou někde na viditelným místě a popřípadě budu v ní navlečená, tak mě poznáte :D
Pak tu byli otázky ohledně velikosti vlajky a vyjádřeny určitě obavy o tom že se tam všichni nevejdou.
Nebojte se má zhruba 2 x 1,5 metru, přijde mi to docela dost veliký. Teda pokud tam nechcete psát nějáké romány. Nemusíte si brát ani fixy, budu mít sebou aspoň tři černý lihovky tak to snad bude stačit ;)

blazha00 se ptá: Chtěla bych se zeptat jestli fanclub bude po koncertě na NIGHTWISH čekat ?
Upřímně nevím. Já osobně budu čekat ještě s přáteli, ale jestli budou čekat i další, to je ve hvězdách ;-)

Pokud by jste měli ještě nějáké dotazy tak se nebojte a napište mi do komentářů a nebo na facebooku, ráda na ně odpovím ;)

Výzva pro fans mířící na pražský koncert

17. dubna 2012 v 18:21 | Sharrie |  Projekty
Dlouho jsem se rozhodovala jestli tohle mám vůbec napsat a nebo ne, ale nakonec zvítězilo ANO. Občas mě osvítí duch svatý no :) A proto jsem se rozhodla udělat jednu pěknou věc. Motivovalo mě k tomu spousta věcí. Jelikož opravdu miluji Nightwish a Anettin hlas tak jsem se rozhodla, že bych nakreslila českou vlajku do které bych napsala pár pěkných vět a přidala k tomu svůj podpis a nakonec bych ji hodila na podium. Na poslední chvíli jsem sehnala lístky do Golden Circle tedy na stání pod podiem do pražské arény, takže by byla možnost tohle zrealizovat. U arény budu čekat už od rána (to víte musím mít první řadu, protože mám jen 162 cm a proto bych vzadu nic neviděla :-D ) a vlajku budu mít s sebou. Takže kdo by chtěl přidat svůj podpis nebo nějáký malý vzkaz pro NW budu mít s sebou lihovky, tak se nebojte za mnou přijít a něco pěkného napsat :) Moji přátelé mi řekli, že je to dobrý nápad tak dám na jejich radu ;-) Poznáte mě lehce, vlajku budu mít celou dobu venku vystavenou, tak doufám že někdo přijde ;-) Přemýšlela jsem, že by mohla vypadat asi nějak takhle:


P.S. Všimla jsem si chyby ve slově Alive (tedy naživu). To víte, překlepy. Nemá tam být "F" ale "V"!

Planet Hell

12. dubna 2012 v 11:57 | Sharrie |  Live
Nightwish zařadili do svého setlistu novou píseň, Planet Hell! Tady máme záznam z SIR Studia v Los Angeles, který uveřejnili na svém oficiálním profilu na youtube.com.


10. 4. 2012 - Lisebergshallen, Göteborg, Švédsko (Sold Out!)

12. dubna 2012 v 11:53 | Sharrie |  Imaginaerum World Tour 2012
Nightwish opět na podiích tentokrát v rodné domovině Anette, ve Švédsku ;)

 1. Intro - Taikatalvi
 2. Storytime
 3. Wish I Had an Angel
 4. Amaranth
 5. Scaretale
 6. The Siren
 7. Slow, Love, Slow
 8. I Want My Tears Back (with Troy)
 9. The Crow, the Owl and the Dove (with Troy)
 10. The Islander (with Troy)
 11. Nemo - Acoustic (with Troy)
 12. Last of the Wilds (with Troy)
 13. Planet Hell
 14. Ghost River
 15. Dead to the World
 16. Over the Hills and Far Away (with Troy)
 17. Finlandia (with Troy)
 18. Song of Myself
 19. Last Ride of the Day
 20. Outro - Imaginaerum