Květen 2012

Nightwish na Masters Of Rock 2012

29. května 2012 v 9:49 | Sharrie |  News
Jak většina fanoušků již ví, Nightwish příslíbili svou účast na letošním ročníku festivalu Masters Of Rock (12. 7. - 15.7. 2012), konaného každoročně v malém městečku jménem Vizovice. Na internetových stránkách festivalu se objevil konečně program všech čtyř dní, bohužel prozatím bez autogramiád. Nightwish vystoupí v sobotu 14. 7. 2012 ve 22:50 - 00:20 hod. Podle Tuomase se prý máme na co těšit ;)
Kompletní program festivalu a vstupenky naleznete zde.


Nové ikonky

21. května 2012 v 19:50 | Sharrie |  Blog News
Konečně jsem je stvořila :) Tady jsou nové ikonky na můj web, které si můžete umístit na své stránky, pokud se vám tu líbí ;)
Anette má nové tetování!

13. května 2012 v 12:08 | Sharrie |  Looks
Anette si nechala udělat nové tetování, jedná se o obrázek anděla s nápisem Release Me. Je to už její sedmé tetování, jestli si dobře pamatuji ;)


Web kompletně v novém

10. května 2012 v 18:50 | Sharrie |  Blog News
Od té doby, co mi odešel absolutně počítač, uplynuly nějaké ty měsíce a já se konečně dostala k tomu, abych mohla kompletně dotvářet web. Mojí spásou se stal maminky malý pracovní noťas...díky za něj. Vyvořila jsem nový design tak doufám, že je plně vše funkční. Taky upozorňuju, že se to během chvíle může různě měnit. Až bude zase čas, tak budu sem doplňovat např. kompletní historii Nightwish, diskografii atd. ale přibydou sem i zajímavosti ohledně Anette, videa, hromada fotek.... No je tu ještě hodně práce, ale držte mi palce, ať se to vše podaří a je tu to co nejdokonalejší. Hlavně ať se vám tu líbí ;)
Sharrie

Nightwish na Mistrovství světa v hokeji

7. května 2012 v 9:36 | Sharrie |  News
Letošní mistrovství světa v hokeji bylo umístěno do ledových Helsinek a to by nebylo ono, aby se tam neobjevila přední finská metalová kapela Nightwish. Píseň "Last Ride Of The Day" z alba Imaginaerum byla zvolena oficiální hymnou a představena při zahajování. Mimo jiné se tam objevili i písně "Arabesque" a "Taikatalvi". Jak to vypadalo se můžete podívat níže :)I Want My Nightwish Back aneb finská metalová senzace po třech letech opět v ČR (30. 4. 2012)

3. května 2012 v 20:11 | Sharrie |  Reporty
Pojem Nightwish dnes v metalovém světě znamená hodně a každý správný fanoušek tohoto žánru ho zná. Pětice z malého finského městečka Kitee patří bezkonkurenčně k nejlepším kapelám světa a kdejaký metalový magazín, či hudebník je nazval fantastickým projektem, a bodeť by ne, tento titul si právoplatně zaslouží. Nebudeme se zaobírat otázkou, zda je lepší Anette či Tarja, to je v mém případě naprosto stupidní téma.
Trvalo mi dva dny a nějaké ty hodiny než jsem pocity z pondělního koncertu začala pořádně zpracovávat. Už nejen kvůli tomu, že tu hudbu miluji a dennodenně si ji pouštím skoro od rána do večera. Na koncert Nightwish jsem čekala dlouhé tři roky od Masters Of Rock 2009, kde jsem své finské anděle viděla poprvé, abych byla přesná :) Sehnala jsem si lístek do Golden circle (tedy na stání pod podiem) na poslední chvíli, krátce po tom kdy byly vyprodány, ale to je příběh na delší vyprávění.

A jak to na čarodějnický večer v pražské metropoli v Tesla aréně vypadalo? Ať už jste tam byli nebo ne, pojďte si přečíst, jak jsem to viděla a zažila já...