Červenec 2012

Masters Of Rock 2012 - Report a fotky

21. července 2012 v 16:56 | Sharrie |  Reporty
Konečně jsem zpátky plně aktivní. Jak už jsem psala, navštívila jsem festival Masters Of Rock, kde tedy jako hlavní hvězda vystoupily Nightwish. A tak máte taky jedinečnou možnost, přečíst si můj report z této akce. Následujích několik x-řádků se v nejbližší době objeví i na www.rockmag.cz, kde od dubna pracuji jako redaktor. Na konci článku naleznete setlist Nightwish, video a odkaz na galerii ze všech možných kapel. Přeji příjemné čtení! ;)

Letošní Masters Of Rock přinesl jubilejních 10 let od prvního ročníku a tak nebylo od věci, aby tuto akci, pořádanou každoročně v areálu likérky Rudolfa Jelínka ve Vizovicích, doprovázelo něco speciálního. Každý návštěvník si tam určitě přišel na své a odnesl si odsud skvělé zážitky. Svou účast totiž potvrdili velká metalová jména jako jsou finští Nightwish, Within Temptation, Sabaton, Edguy, Thin Lizzy, Stratovarius, Arch Enemy, Unisonic a mnoho dalších, z českých řad například Arakain s Lucií Bílou.

Do Vizovického areálu jsem společně s přáteli dorazila už den předem, abychom si vše, a hlavně uši, na následující čtyřdenní hudební maratón v klidu připravili. Festival jsem navštívila letos už po čtvrté a vždy se mi tam líbilo. Opravdu jsem se těšila, až vše zase vypukne.

Ještě předem upozorňuji, že budu psát pouze o kapelách, které jsem viděla a slyšela. Proto tu možná nenajdete všechny, ale myslím, že jsem viděla víceméně to hlavní.

Pokračování pod perexem...


Odjíždím...

6. července 2012 v 10:42 | Sharrie
Jojo je tomu tak. Dneska je poslední den,kdy tu můžu být. Odjíždím s našima na chatu a tam není internet a pak mířím rovnou na Masters Of Rock 2012 do Vizovic. Už se moc těším je tam spousta mých oblíbených kapel a hlavně jsou tam Nightwish!!!!! Asi se zblázním než ten den nastane :D Takže lidi, kdo mě tam chce potkat tak budu věčně v první řadě a to hlavně na tyhle kapely: Nightwish, Within Temptation, Sabaton, Arch Enemy, Korpiklaani, Deathstars, Pain, Sirenia, Arakain a moji staří známí Lady Kate :D Pak sem hodím mega report na každý den! Mějte se tu pěkně
Sharrie

Nightwish - Sparky 2011

1. července 2012 v 17:38 | Sharrie |  Blog News
Konečně jsem v plném a krásně čitelném rozlišení naskenovala články o Nightwish ve Sparcích za rok 2011 :) Najdete je tady v galerii. Takže hezké čtení ;)