Říjen 2012

OK, let´s do it!

11. října 2012 v 13:34 | Sharrie |  Blog News
Po pár dnech přemýšlení a zvažování všech kladů a záporů, jsem se rozhodla, že budu s těmito stránkami pokračovat dále :) Je to hlavně z důvodu, že je mi líto to tu jen tak nechat stát a když si vzpomenu kolik práce mě to stálo, tak to nechci jen tak zahodit. Navíc je tu i krásná návštěvnost, což mě neuvěřitelně těší a mám radost, že se tu spoustě lidem líbí. Ovšem toto vše nezůstane bez následků. V budoucnu celé stránky předělám a samozřejmě se změním i design. Také už mě letos čeká maturita, takže mám spoustu práce se školou a už se těším až to konečně budu mít za sebou. Postupné změny se tedy ukáží časem.
Nyní však doufejme, že Anette neusne a bude ve své hudební kariéře pokračovat dál, abych vás mohla o všem informovat :)
Přejte mi hodně štěstí.
Díky
Sharrie

Anette opustila Nightwish...

1. října 2012 v 20:56 | Sharrie |  News
...věřmě nebo ne, ale je to tak. Když jsem dnes ráno vstávala ze své postele, ještě jsem netušila jaké následující události otřesou mým metalově poblázněným srdcem. Anette opustila Nightwish po šesti letech svého působení. Podle vyjádření na oficiálních stránkách NW a jejím blogu se tak rozhodla zřejmě sama.
Z oficiálních stránek NW:
"Další kapitola příběhu Nightwish skončila. Nightwish a Anette Olzon se rozhodli rozejít, ve vzájemném porozumění, pro dobro všech zúčastněných stran. V poslední době bylo čím dál tím zjevnější, že směr a potřeby kapely byly v rozporu, což vedlo k odloučení, které nelze napravit."
Anette v pátek, 28. září, musela kvůli onemocnění vynechat koncert v rámci amerického turné, na němž se Nightwish momentálně nacházejí, a kapela za ni narychlo povolala Elize Ryd (Amaranthe) a Alissu White-Gluz (The Agonist), které turné absolvují coby doprovodné vokalistky předskakujících Kamelot, což švédskou zpěvačku značně rozladilo. "Nikdo se mě neptal, jestli s tím souhlasím a nemyslím si, že by to bylo správné rozhodnutí. (…) Rihanna by se taky nezeptala Britney Spears, jestli by za ni zaskočila, když by byla nemocná. Představa, že koncert je důležitější než lidé v kapele, je pro mě úplně nepochopitelná," napsala na svém blogu. 29. září už s kapelou opět vystoupila a právě vystoupení v Salt Like City se tak zapíše jako tečka jedné éry.
Zbytek turné k albu "Imaginaerum" s Nightwish odjede Floor Jansen (Ex-After Forever, ReVamp).

Upřímně, nejsem si teď jistá zda-li budou v budoucnu pokračovat tyto stránky. Přesně jako Anette na svém blogu uveřejnila, že byl zaměřený na ní a na Nightwish, tak byl i tento web. Pro mě bylo ctí Anette s Nightwish vidět v naší republice třikrát ze čtyř koncertů, což se málo komu podařilo. Budu doufat, že Anette na hudbu nezanevře a bude dál pokračovat třeba jako sólová zpěvačka nebo jako člen další kapely. Navždy budu její věrnou fanynkou a mít její plakáty nad svou postelí. Díky ní a samozřejmě taky Nightwish jsem zvládla spousty těžkých chvílí a pražský koncert byl ten nejkrásnější zážitek v mém životě. Opravdu je mi líto, že padlo toto rozhodnutí. Ale je to rozhodnutí Anette a to musíme respektovat. V Nightwish zanechala velkou část sebe a za to jí jsem vděčná. Dejte mi chvílí čas, já se budu snažit tuto informaci patřičně vstřebat a třeba někdy v budoucnu se k této stránce vrátím. Pokud nadále toužítě o mě něco zvědět, můžete sledovat můj osobní blog tady.
Sharrie