Novinky, které zaručeně potěší každého

4. prosince 2013 v 20:36 | Sharrie |  News
Po dlouhé době se hlásím opět ke slovu, jak jsem nedávno slíbila na mém facebooku, novinky jsou tu! :)

První a asi nejzásadnější věcí je konečné oznámení vydání prvního sólového alba Anette! Všem fanouškům se sen konečně splní 28. února 2014, kdy album pod názvem "Shine" oficiálně vyjde u labelu EarMusic. Mimojiné u stejného vydavatele je momentálně i Anettina kolegyně Tarja. Docela zvláštní náhoda nemyslíte? :-)

Za druhé. Anette má konečně svou oficiální facebookovou stránku, na kterou se během několika dní přidalo přes 2000 fanoušků a musí jich být mnohem víc! Tak se přidejte i vy. Stránku najdete na tomto odkazu a videovzkaz od Anette tady.

Za třetí. Tady je překlad prvních krátkých otázek týkající se nového roku, na které Anette odpověděla na PlanetAOR.com.

Jak se říká, dámy mají přednost. Začneme tedy "Třemi krátkými otázkami 2013" pro Anette Olzon. Je jedním ze zpěvaček, kteří hráli v malé kapele a pak si dali pauzu. Od Alyson Avenue se dostala do popředí s Nightwish. Dnes se chystá začít svou sólovou kariéru. Poslechněte si, co říká o roce 2013 a svých plánech do budoucna.

PlanetAOR.com: Jak by si shrnula rok 2013?
Anette: Rok 2013 pro mě začal s narozením mého třetího syna Mia v březnu. Pak jsem se několik měsíců věnovala psaní nových písní, ale jsem hlavně máma na plný úvazek, takže asi před měsícem jsem se začala opravdu trvdě věnovat práci na albu, které má vyjít přístí rok. Takže ano, byl to pro mě opravdu skvělý rok!
PlanetAOR.com: Máš nějaké novoroční předsevzetí?
Anette: Ne, myslím, že je lepší, když si nové cíle a sliby plníte během roku, když máte pocit, že je potřeba něco změnit.
PlanetAOR.com: Co očekáváš od roku 2014?
Anette: Chci hlavně vydat své sólové album, hrát písně živě a konečně cítit to vzrušení! Nemůžu se dočkat až budu zpátky na podiu a setkám se se všemi úžasnými lidmi, co si přišli poslechnout mé věci! :-)


Čtvrtá a nejméně důležitá. Jak se Vám líbí nový design? :-P
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eva Eva | 5. prosince 2013 v 15:40 | Reagovat

design se mi moc líbi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama